درباره ما

سلام به دوستان و همراهان عزیز کتاپیا

اگر الان دارید ما را می‌خوانید یعنی در یک نقطه مشترک هستیم، عاشق کتابیم و یا حداقل فکر می‌کنیم کتابها می‌توانند حالمان را بهتر کنند.

ما دوست داشتیم هنوز خاطره‌های مشترکی با دوستانمان داشته باشيم و حرفهای مشترکمان در دیدارهایمان ته نکشد. دوست داشتیم مزه بعضی کتاب‌ها را به زبان مادری حس کنیم. این شد که بعد از کلی جستجو رسیدیم اینجا، رسیدیم به کتاپیا. کتابهای فارسی زبان در هر کجای دنیا. سعی می‌کنیم دستمان برایتان پر باشد و همه تلاشمان را می‌کنیم تا کتابها و همه چیزهایی که در یک کتابفروشی دنبالش می‌گشتید را برایتان تهیه کنیم. از هر جای دنیا که هستید می‌توانید سفارش بدهید، پرداخت کنید، و ما برای شما ارسال کنیم.

نحوه سفارش

شما روی سایت کتاپیا کتابهاتون را انتخاب می‌کنین و سفارش میدین و برحسب وزن و حجم کتاب‌ها و مقصد، هزینه پست محاسبه میشه و این هزینه در سبد خرید شما لحاظ میشه. دفتر مرکزی و انبار کتاب ما در استانبوله و ارسال بسته‌ها با توجه به کشور مقصد با شرکت‌های پستی مختلفی انجام می‌شه.

– شاید باورتون نشه ولی هزینه پست از استانبول به اروپا معمولا کمتر از هزینه‌های پستی داخل اروپا و آمریکاست.

– سفارش شما از طریق شماره‌ای که شرکت پستی به ما میده و بعد از آماده‌سازی سفارش براتون ارسال میشه قابل رهگیریه.

– از طریق شماره واتس‌اپ (0033652050486)، تلگرام (@ketapia)، و یا دایرکت اینستاگرام (@ketapiabooks) و توییتر (@ketapiabooks) می‌تونید همواره با ما در ارتباط باشید.

– برای دوستانی که از ترکیه سفارش می‌دهند هزینه‌ای بابت پست دریافت نمی‌شود