20230523_141118_0000
bozorgsal
Koodak
previous arrow
next arrow
ارسال رایگان
ارسال رایگان در ترکیه
تحویل در سراسر جهان
تحویل سفارشات، هرجای دنیا
پرداخت ایمن
پرداخت ایمن با استفاده از کارتهای بانکی بین‌المللی

تازه‌های کتاپیا

از قیطریه تا اورنج کانتی

«این کتاب را پدر نوشت تا برایتان بگوید از زندگی، بیماری، مبارزه و مرگ» این را غزاله صدر که فصل پایانی کتاب از قیطریه تا اورنج کانتی را به وصیت پدرش نوشته می‌گوید. در این کتاب علاوه بر روایت احوالات نویسنده‌ای که از مرگ خود آگاه شده، تاریخ معاصر ایران نیز در بین سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ مکتوب شده‌است.

زندگی‌نامه من، الکس فرگوسن

وقتی به گذشته نگاه می‌کنم در کنار موفقیت‌ها و جام‌ها به باخت‌ها هم می‌اندیشم. سه بار در فینال اف ای کاپ انگلیس شکست خوردیم، برابر اورتون، آرسنال و چلسی. در فینال جام اتحادیه انگلیس هم برابر تیم هایی چون شفیلد ونزدی، آستون ویلا و لیورپول باختیم. دو بار هم در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقلوب بارسلونا شدیم. این جزوی از تاریخ و سنت باشگاه ماست: بهبودی از شکست‌ها.

ال دیگو، زندگی‌نامه دیگو مارادونا

ال دیگو مارادونا سرمربی و بازیکن فوتبال بازنشستهٔ آرژانتینی بود. مارادونا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال به‌شمار می‌رفت و همواره شماری از بازیکنان و مربیان سرشناس، کارشناسان، مجلات تخصصی فوتبال و نیز هواداران این رشته ورزشی، او را برترین بازیکن تمام ادوار فوتبال می‌دانند.

مارادونا اولین بازیکن در تاریخ فوتبال بود که دو مرتبه رکورد نرخ نقل و انتقالات را در جهان شکست. او اولین بار با بهای ۵ میلیون یورو به بارسلونا در لالیگا و بار دوم با بهای ۶٫۹۵ میلیون یورو به ناپولی در سری آ پیوست. او در دوران حرفه‌ای خود برای تیم‌های آرژانتینوس جونیورز، بوکا جونیورز، بارسلونا، ناپولی و سویا و نیولز اولد بویز به عنوان یک بازی‌ساز توانا، در پست هافبک هجومی بازی کرد. مارادونا در بارسلونا و ناپولی به بیشتر موفقیت‌های باشگاهی‌اش دست یافت.

کتاب ال دیگو با ترجمه مهدی جوانی، از نشر گلگشت در مورد زندگی این بازیکن سرشناس فوتبال است.

پرفروش‌های ماه

فروش ویژه هفته

ویدیوها